Paykasa İle Para Yatırma

Paykasa kart %100 güvenli sanal bir ön ödemeli kart sistemidir.

İnternette alışverişler gerçekleştirirken birçok güvenlik sorunu ortaya çıkabiliyor ve bilgilerinizin çalınması gibi durumlar yaşanabiliyor. Bunu önlemek amacıyla yeni geliştirilmiş ve dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan ” Paykasa Kart “ödeme yöntemi kullanılmaktadır. Kredi kartı, mobil ödeme gibi birçok yöntemle satın alabileceğiniz paykasa ile alışverişlerinizi %100 güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Resmi bir paykasa satış sitesi üzerinden ödemenizi gerçekleştirdikten sonra sizlere 19 haneden oluşan bir sanal pin kodu verilecektir. Bu paykasa kodu kullanarak binlerce platformda ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Paykasa İle Para Yatırma

Paykasa ile hesabıma nasıl para yatırabilirim ?

Sitemiz üzerinden sizlere sunulan ödeme seçeneklerini kullanarak satın aldığın paykasa kodu sizlere seçtiğiniz iletişim yolu ile iletilecek ve kullanılabilir hale gelecektir.

Kullanmak istediğiniz site, uygulama vb. platformda hesabınıza giriş yaparak ” Bakiye Yükle ” kısmına giriş yaptıktan sonra seçenek olarak ” Paykasa Ön Ödemeli Kart ” yöntemini seçmeniz gerekmektedir.

Bu kısımdan sonra ise karşınıza küçük bir alan gelecektir. O alana elinizdeki 19 haneden oluşan “paykasa kodu” nu girdikten sonra işleme devam ederseniz. Satın aldığınız paykasa miktarının karşılığı hesabınıza anında aktarılmış olacaktır. Dilediğiniz gibi bakiyenizi harcayabilir ve güvenli alışverişin keyfine varabilirsiniz.