Bildiğiniz üzere internetin yaygınlaşmasıyla birlikte internet üzerinden yapılan alışverişlerde de büyük bir artış gözleniyor. Bu artışın sebebi artık kolay ve güvenli bir şekilde hiç yorulmadan alışveriş yapılabildiğini öğrenen internet kullanıcıları artık alışverişlerini internet üzerinden yaparak büyük bir yükten kurtulabiliyorsunuz.

Fakat artan bu internet alışverişlerinde her zaman olduğu gibi bir pürüz çıkabilmektedir. Normal hayatımızda da yaşadığımız dolandırıcılık ve sahtekarlık olayları internette de bir hayli görülmektedir. Ödeme yaparken hesap bilgilerinizin çalınması, hesabınızdan para çekilmesi gibi birçok durum ile karşılaşabiliyorsunuz. Bunun önüne geçmek için kişisel bilgi içermeyen yeni ödeme yöntemleri üretilmektedir. Bu ödeme yöntemlerinden biri ise ” PAYKASA KART” DIR.

%100 güvenli alışverişin yeni adı paykasa…

Paykasa ile alışverişlerinizde herhangi bir kişisel bilgi kullanmadan ve hesap bilgisi kullanmadan ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sadece ve sadece 16 haneden oluşan bir pin kodu olan paykasa ile ödeme yaparken çok pratik ve güvenli bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Kullanılır

Son yıllarda büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan paykasa yaklaşık 5 milyon kullanıcıya sahip bir ödeme yöntemidir ve bu rakam her geçen gün daha da artış göstermektedir.

Sizlerde bu avantajlardan yararlanmak için bizlere ulaşın…

Paykasanın avantajları sayesinde insanlar artık ödemelerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. En büyük avantajı olan %100 güven ve hızlı kullanıma sahip olan paykasanın resmi satış sitesi olarak 2 yıldır websitemiz üzerinden sizler için hizmet vermekteyiz.

Paykasa satın almak için yapmanız gereken canlı destek üzerinden bizlere ulaşmak ve adımları izlemek olacaktır. Paykasa fiyatları hakkında bilgi almak için http://paykasa.kartsatinal.com/fiyatlar  sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Bir diğer ödeme yöntemimiz olan astropay kartın resmi satış platformu yine biz olarak http://astropay.kartsatinal.com adresinden hizmeti vermekteyiz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir