Paykasa Nedir ?

Paykasa online alışverişte kullanabileceğiniz 16 haneden oluşan sanal bir pin kodudur ve güvenli olması açısından tek bir kod şeklinde üretilmiş bir ön ödemeli kart sistemidir.

 

Paykasa sanal bir pin kodudur ve  10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ve katları olarak satılmaktadır. Tek bir kod halinde satışı gerçekleştiği için kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir.

Paykasa Satın alma işleminden sonra sms olarak veya seçilen mail adresine teslim edilen paykasa kodunuz ile alışveriş yapmak istediğiniz platformun ödeme kısmına gelerek ödeme seçeneğini olarak “ön ödemeli kart” paykasa olarak seçtikten sonra belirtilen alana elinizdeki kodu girerek anında alışverişiniz için gerekli ödemeyi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Paykasa Satın Alma İşlemleri

Paykasa Kart Nasıl Alınır ?

Türkiye’de resmi olarak paykasa satışı ve bozdurma hizmetini veren KullanatKART adı altında oluşturulan websitemizin menü kısmında bulunan “Paykasa Fiyatları” seçeneğine tıkladığınızda liste halinde fiyatları göreceksiniz.

Size en uygun olan miktarı seçerek satın al butonuna basıp 7/24 hizmet veren “canlı destek” bölümümüze bağlanmanız yeterli olacaktır. Gerekli işlemleri müşteri temsilcilerimiz sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Paykasa Geçen Siteler Nelerdir ?

Online alışverişin hızla yaygınlaşmasıyla birlikte alternatif ödeme yöntemleri oluşturuluyor. Paykasa da bu ödeme yöntemlerinden biri. İnternette bulunan binlerce alışveriş sitesinde onlarca ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bu platformların sahibi paykasanın bu denli popülerleşmesi nedeniyle sistemlerine paykasa ödeme yöntemini de dahil etmektedir.

Online alışveriş siteleri, mobil uygulamalar, facebook oyunları gibi daha binlerce platformda kullanabileceğiniz paykasa ile sizlerde hızlı, güvenli ve bir o kadarda kolay ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Geçen Siteler

Paykasa Avantajları Nelerdir ?

Her geçen gün kullanıcı kitlesi artan paykasanın avantajlarından ve kullanım şeklini duyan kişiler artık internet üzerinden yapacağı ödemeleri paykasa ile gerçekleştirmektedir. Paykasanın internette yapılan alışverişlerde insanlara sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır.

Onlarca avantajı bulunan paykasa ödeme sisteminin en önemli avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Alışverişlerinizde herhangi bir kişisel veya finansal yani özel bilgilerinizi kullanmazsınız.
  • Havale/EFT lerde olan kesintiler gibi bir kesinti söz konusu değildir.
  • Fiziki veya bilgi içeren bir şey olmadığından dolayı çalınma riski yoktur.
  • Paykasa ile birçok platformda ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu özellikleri nedeniyle paykasa kullanan kişi sayısı her geçen gün artmakta ve paykasanın popülerliği çoğalmaktadır. Sizlerde alışverişlerinizde paykasa kullanarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.