Paykasa Nasıl Kullanılır ?

İnternet ortamında en güvenli ve kullanımı kolay ödeme sistemi hiç şüphesiz Paykasa Kart’tır.

10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ve katları şeklinde satışı gerçekleştirilen paykasa oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Bildiğiniz gibi 19 haneden oluşan bir pin kodudur ve sadece bu kod ile alışverişlerinizde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Kullanılır

Paykasa euro kuru üzerinden fiyatlandırılmaktadır yani her gün fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Bu nedenle en güncel fiyatlarımızı ” Paykasa Fiyatları ” sayfamızdan takip edebilir veya Canlı Destek departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Peki Paykasa Nasıl Bir Kullanıma Sahip ?

Paykasa bildiğiniz gibi tamamen sanal bir karttır. 19 haneden oluşur ve herhangi kişisel veya finansal bir özel bilgi içermez. Bu nedenle güvenlik açısından en iyi ödeme yöntemlerindendir. Kullanımı da oldukça basittir.

  • Öncelikle güvenilir bir paykasa satış sitesi bulmalısınız. ( Bu konuda yıllardır ön ödemeli kart hizmeti veren KullanatKART firmasına yani bize güvenebilirsiniz.)
  • Güvendiğiniz bir site üzerinden paykasa alışverişinizi gerçekleştirin.
  • Paykasa ile ödeme yapmak istediğiniz platformun ödeme sayfasından ödeme seçeneği olarak ” PAYKASA KART ” seçeneğini işaretleyin.
  • Daha sonra karşınıza bir alan gelecek o alana size verilen paykasa kodunu girin ve ödemenizi tamamlayın.

Bu şekilde hesabınıza paykasa kodunuz kadar miktar aktarılacak ve ödemeniz güvenli bir şekilde gerçekleşecektir.