03 Mar 2017
Mart 3, 2017

Paykasa İle Mobil Ödeme Avantajı

0 Yorum

Mobil ödeme ile internette bir adım önde başlayın!

Bildiğiniz üzere paykasa son 2 yıldır büyük ilgi görmektedir. Milyonlarca kullanıcıya erişen paykasanın avantajları sayesinde insanlar artık kredi kartları yerine paykasa ile ödemelerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

Sitemizde gerçekleştirdiğimiz paykasa satışında sizlere birçok ödeme yöntemi sunuyoruz. Havale, eft, kredi kartı gibi daha birçok ödeme yöntemimiz sizler için hazır. Mobil ödemeyi bu ay itibariyle aktif etmiş bulunmaktayız. Artık sitemiz üzerinden mobil hattınızı kullanarak paykasa kart alışverişlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa avantajı ile ödemeleriniz artık çok kolaylaşacak

Paykasanın siz kullanıcılarına sunduğu yüzlerce avantajı bulunmaktadır. Bu nedenle zaten en çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden biri haline gelmiştir. 2 yılda milyonlarca kullanıcıya ulaşan paykasa ile sizlerde ödemelerinizi çok kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden paykasa satın almanız için şu adımları uygulamanız yeterlidir;

  • Öncelikle kafanızda bir fikir oluşturması açısından ” Fiyatlar ” sayfamızı ziyaret edin.
  • Canlı destek departmanımıza bağlanarak müşteri & satış temsilcilerimize ulaşın.
  • Size sunulan ödeme yöntemlerinden uygun olanı seçerek ödemenizi gerçekleştirin.
  • Ödeme bildirimini yaptıktan sonra seçtiğiniz iletişim yolu ile paykasa kodunuz sizlere maksimum 1 dakika içerisinde iletilecektir.

Kodunuz size iletildikten sonra dilediğiniz alışveriş sitesi, online oyunlar, facebook uygulamaları, mobil oyunlar gibi paykasayı destekleyen binlerce platformda kullanabilirsiniz.

UNUTMAYIN!!!: Paykasa kodu oluşturulduktan sonra 1 yıl kullanım süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde kullanılmamış olan kodlar inaktif duruma gelecektir.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir