Yüksek Kur İle Paykasa Bozdurma

Sitemiz üzerinden elinizdeki paykasa kodlarını en uygun fiyatlar ve yüksek kur üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde bozdurabilirsiniz.

KartSatinAl.com Türkiye’nin resmi paykasa satış firması KullanatKART’a ait bir websitesidir. Sitemiz üzerinden paykasa satın alma ve bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan adımları okuyarak sizlerde en uygun fiyat ve yüksek kur üzerinden paykasa bozdurma işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz

  • Öncelikle 7/24 Canlı müşteri temsilcilerimize ulaşıp güncel euro kur fiyatlarını öğrenin.
  • Elinizdeki paykasa miktarının TL karşılığını müşteri temsilcilerimiz sizlere sunacak.
  • Daha sonrasında ise dilediğiniz ödeme yöntemiyle size paykasa kodunuzun karşılığı olan TL hesabınıza yatırılacaktır.
  • Hesabınıza TL iletildikten sonra sizlere müşteri temsilcilerimiz işlemin tamamlanmasıyla ilgili bilgileri verecektir.
  • Bu 4 adımda sizlerde hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde paykasa bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Kur Bozdurma Nedir ?

Bildiğiniz üzere döviz kurları her dakika değişmekte ve sabit bir değere sahip değildir. Örneğin sabah saatlerinde 3.9 olan Euro kuru akşam 3.7 gibi rakamlara düşük bir ihtimal de olsa düşebilmektedir. Bu nedenle elinizdeki dövizler her an değerini kaybedebilmektedir. Yüksek kur bozdurma ise döviz kurlarını sürekli takip ederek olabilecek en yüksek seviyedeyken elinizdeki dövizi bozdurmaya denir. Paykasa sektöründe de bu durum söz konusu olabilir.

En İyi Fiyat Garantisi İle Paykasa Bozdur

En İyi Fiyat Garantisi İle Paykasa Bozdur

Paykasa sizlerinde bildiği gibi Euro kuru üzerinden işlem görmektedir. Yani satış ve bozdurma işlemlerinde fiyatlandırmalar Euro kuru ile doğru orantılı olarak artmakta veya azalmaktadır. Euro 3 TL iken aldığınız paykasa kodunu şuan ki Euro kuru üzerinden bozdurabilir ve kar elde edebilirsiniz.

Paykasa ile alışverişlerinizden sonra kullanmadığınız paykasa kodlarını sitemiz üzerinden olabilecek en yüksek kur üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde bozdurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıda bulunan listedeki adımları uygulamak olacaktır.