Telefon No:
0533 880 0960
Telefon No:
0533 880 0955

Paykasa İle Mobil Ödeme Avantajı

Mobil ödeme ile internette bir adım önde başlayın!

Bildiğiniz üzere paykasa son 2 yıldır büyük ilgi görmektedir. Milyonlarca kullanıcıya erişen paykasanın avantajları sayesinde insanlar artık kredi kartları yerine paykasa ile ödemelerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

Sitemizde gerçekleştirdiğimiz paykasa satışında sizlere birçok ödeme yöntemi sunuyoruz. Havale, eft, kredi kartı gibi daha birçok ödeme yöntemimiz sizler için hazır. Mobil ödemeyi bu ay itibariyle aktif etmiş bulunmaktayız. Artık sitemiz üzerinden mobil hattınızı kullanarak paykasa kart alışverişlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa avantajı ile ödemeleriniz artık çok kolaylaşacak

Paykasanın siz kullanıcılarına sunduğu yüzlerce avantajı bulunmaktadır. Bu nedenle zaten en çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden biri haline gelmiştir. 2 yılda milyonlarca kullanıcıya ulaşan paykasa ile sizlerde ödemelerinizi çok kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden paykasa satın almanız için şu adımları uygulamanız yeterlidir;

Kodunuz size iletildikten sonra dilediğiniz alışveriş sitesi, online oyunlar, facebook uygulamaları, mobil oyunlar gibi paykasayı destekleyen binlerce platformda kullanabilirsiniz.

UNUTMAYIN!!!: Paykasa kodu oluşturulduktan sonra 1 yıl kullanım süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde kullanılmamış olan kodlar inaktif duruma gelecektir.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)