Paykasa Hangi Sitelerde Geçerli

Paykasa internet üzerinde binlerce platformda kullanılabilir hale geldi!

Geçtiğimiz yıllarda çıkan ödeme yöntemi paykasa büyük bir ilgi gördü ve kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Güvenilirlik ve kullanım açısından online ödemelerde devrim yaratan paykasa her geçen gün daha da büyümekte. Bu hızla yayılma sürecinde birçok firma bünyesine paykasa sistemini entegre ederek artık paykasa ile ödemeleri kabul etmeye başladı.

Online oyunlar, mobil uygulamalar, alışveriş siteleri, facebook oyunları gibi daha binlerce platformda geçerli olan paykasa ile sizlerde alışverişlerinizde ödemelerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Paykasa Geçen Siteler

Resimde gördüğünüz platformlarda geçerli olan paykasa ile sizlerde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Daha birçok platformda geçerli olan paykasa her gün daha da yaygınlaşmakta ve popülerlik kazanmaktadır. Sizde bu kervana katılın ve paykasanın avantajlarından yararlanın.

Geçtiği bazı siteler » Skype » Dark Orbit » Adventure Quest » Rebtel » Voip Buster  » Facebook  » Skype » Metin2 » Knight Online » Silkroad Online » GameForge » Bonbom » Aurora

Resmi olarak satışını gerçekleştirdiğimiz paykasa hakkında detaylı bilgi almak için ” Paykasa Nedir ? ” ve ” Paykasa Nasıl Kullanılır ” adlı makalelerimizi okuyabilir ve bilgi edinebilirsiniz.